Samsun’un İlkadım ilçesinde bugün meydana gelen olayda henüz kimliği belirlenemeyen bir kadın  Atatürk Bulvarı’nda yola atladı. Akan trafikte bir anda araç sürücüleri ve yayaları tehlikeye atan kadını polis ekiplerinin zamanında müdahalesi sonucu yola atlayan kadın kurtarılırken de olay esnasında bir kaza meydana geldi.

Atatürk Bulvarı üzerinde akan trafiğin ortasına atlayan kadına çarpmamak isteyen bir aracın ani fren yapması üzerine aynı istikamete arkasından seyreden bir araç la çarpıştı. 2 aracın karıştığı trafik kazasında can kaybı ve yaralanma olmamakla beraber sadece maddi hasar meydana gelirken trafik kısa bir süre durdu. Kimliği tespit edilemeyen kadını kurtaran polislere teşekkür dahi etmeyen kadın polis ekiplerine büyük zorluk çıkarmaya devam etti.

İkinci defa Atatürk Bulvarı’na akan trafiğe girmek isteyen kadına polis ekipleri müdahale ederken kimliği belirlenemeyen kadın yerlerde sürüklenerek polislerin kendisini yoldan çıkarmasına engel olmaya çalışırken polis ekiplerinin imdadına çevre halkı yetişerek sakinleştirmek için devreye girdiler. Polis ekipleri kimliği belirlenemeyen kadını evine götürmek için teklif ettiler, ancak kadın bu teklifi de kabul etmedi. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleriyle de hastaneye gitmeyi reddeden kadın daha sonra olay yerinden geçmekte bulunan bir minibüse binerek olay yerinden ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz