VakıfBank, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ederken, bir yandan da gençlerin ‘Yanındaki Güç’ olmayı sürdürüyor.

VakıfBank, ‘Genç ARI Hesabı’ ile de 35 yaş ve altındaki gençlere birikimlerini değerlendirme imkanı sunuyor.

Vadeli hesap gibi kazandırarak vadesiz hesap gibi harcama kolaylığı sağlayan ARI Hesabı’na göre daha düşük miktarlarla açılabilen Genç ARI Hesabı, küçük tutarlarla birikim yapma olanağı sağlayarak gençlerin ihtiyaçlarına katkı sunuyor. Ayrıca ARI Hesabı’nın sunduğu tüm avantajlar Genç ARI Hesabı’nda da geçerli. Birikimler, bir yandan avantajlı faiz oranlarıyla değerlenirken bir yandan da ihtiyaç anında vade kaybı yaşanmadan para çekilip yatırma avantajı sunuluyor.

Genç ARI Hesabı ile ilgili bilgi veren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, Türkiye’nin genç bir nüfusa sahip olduğunu, bu sebeple VakıfBank olarak tasarruf alışkanlığının yaygınlaştırılması gerektiğine inandıklarını söyledi. Çelebi, Genç ARI Hesabı’yla bankanın mevcut müşteri kitlesi içinde önemli bir orana sahip gençlerle iş birliklerini daha da sağlamlaştırmayı hedeflediklerini vurguladı.

Çelebi, küçük tutarlarla de birikim yapılabileceğini ve aynı zamanda kazanç sağlanabileceğini gençlere göstermeyi hedeflediklerini de söyledi.

Genç ARI Hesabı ile birikimler gecelik faiz oranıyla değerlendiriliyor. İhtiyaç duyulduğu anda vade kaybı yaşamadan para yatırma, para çekme işlemlerinin de gerçekleştirilebildiği Genç ARI Hesabı ile gençler bir yandan birikim yaparken diğer yandan ihtiyaçları olan tutarı hesaplarından çekebilme avantajına sahip oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz