İstanbul’un Üsküdar ilçesi meydanında bulunan Üsküdar-Çekmeköy metro girişinde sabah saatlerinde meydana gelen olayda .Melisa K adındaki bir kadın metrodan çıkış yapmak istediği esnada hakkında uzaklaştırma kararı bulunan ve boşanma aşamasında olduğu eşi Harun K. tarafından önü kesilerek darp etmeye başladı ve elinde bulundurduğu bıçakla eşini yüzünden ve boğazından bıçaklayarak yaraladı. Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı genç kadına ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralı kadın ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ekipleri de olay yerine gelerek eşine bıçakla saldıran Harun K.’yı yakalayarak gözaltına alınırken, bıçaklı saldırıya uğrayan genç kadının hayati tehlikesinin olmadığı bilgisine ulaşıldı.

Saldırıya uğrayan ve hastaneye kaldırılan Melisa K “Eşimden boşanmak istiyordum, bir anda bıçakla karşımda onu görünce Emine Bulut gibi olacağımı düşündüm. Beni dövdü ve boğazıma bıçak dayadı. Başımı çevirmek istediğimde yüzümden bıçakla yaralandım. O an büyük bir şoka girdim. Orada bulunan vatandaşlar olmasa daha kötü şeyler olabilirdi. 16 yıllık evliliğim ve bu evliliğimden 15 yaşında bir kızım var. Kocam beni sürekli tehdit ediyordu. Adalet istiyorum eşim en ağır cezayı almalı” diyerek o an yaşadıklarını anlattı.

Eşini darp ettikten sonra bıçakla yaralayan Harun K. polis merkezine götürüldü. Kendisine eşini neden bıçakla yaraladığını soranlara da Allah polisimize yardımcı olsun” diye cevap verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz