Samsun’un Bafra ilçesinde meydana gelen olayda özel bir hastanede Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan 2 çocuk babası Opr. Dr. Necati Emirhan koronavirüse yakalandı. Yapılan tüm tedavilere rağmen Dr. Necati Emirhan hayatını kaybetmesi üzerine bugün toprağa verilmesinin hemen ardından öğretmen olan 2 çocuk babası Selman Emirhan koronavirüsten hayatını kaybetti.

Koronavirüs sonucu hayatını kaybeden Selman Emirhan’ın İstanbul’da bir ilköğretim okulunda görev yaparken Eylül ayında tayinin Samsun’un Vezirköprü ilçesinin Kıranalan İlkokulu’na çıktığı ve burada göreve başladığı öğrenildi.

Selman Emirhan’ın 3 çocuk babası ve ilçede esnaflık yapan ağabeyi Kenan Emirhan’ın ise iki kardeşten birkaç gün önce koronavirüsten öldüğü öğrenilirken Emirhan ailesinin 3 ferdinin 30 gün içinde hayatını kaybetmesinden 20 gün önce dayıları Tevfik Akbaş’ın da koronavirüs yüzünden hayatını kaybettiği, halaları Mesure Akbaş’ın da Çarşamba Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi altında olduğu öğrenildi.

Babasının da genç yaşta hayatını kaybettiği belirtilen Selman Emirhan, bugün Çarşamba ilçesinin Gülyalı Mahallesi Sarımsak Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından kardeşlerinin yanında toprağa verildi Emirhan ailesinin yaşadığı Gülyalı Mahallesi Muhtarı Yusuf Düzgün, 3 kardeşin de bir ay içinde korona virüsten hayatlarını kaybettiğini belirterek, “Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Bir aileden 3 kardeş 20 gün içinde koronavirüs yüzünden hayatlarını kaybetti. Bu acının asla tarifi yok” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz