Zırhlı bir aracın Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde devrilmesi sonucu zırhlı araç içinde bulnan ve şehit olan özel harekat polisi Adnan Kısar’ın cenazesi, Antalya’da toprağa verilirken şehit polisimizin cenazesi askeri uçakla önce Muğla’ya getirildi. Şehit özel harekat polisi Adnan Kısar’ın cenazesi için Dalaman Havalimanında düzenlenen törene, şehidin yakınları, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, İl Jandarma Komutanı Yusuf Kenan Topcu ve silah arkadaşları katıldı.

Dalaman Havalimanında Şehit polis memurunun ay yıldızlı bayrağa sarılı naaşı, askeri uçaktan tören mangasınca alınarak cenaze nakil aracına kadar omuzlarda taşınırken şehit polis memurunun yakınları ayakta durmakta zorlanırken polisler destek olurken yapılan tören sonrasında Kısar’ın cenazesi memleketi Antalya’nın Kaş ilçesine uğurlandı.

Şehit polis memurunun Antalya’nın Kaş ilçesi Kınık Mahallesi’ndeki annesinin evine cenazesi getirildi ve burada alınan helallik sonrası şehidin cenazesi  Kınık Merkez Camiye’ye getirildi. Kısar’ın kılınan cenaze namazı sonrası  Kınık Mezarlığı’nda toprağa verilirken şehit polis memurunun cenazesine İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Milletvekilleri Atay Uslu, Mustafa Köse, İbrahim Aydın, CHP Milletvekili Aydın Özer, İYİ Parti Milletvekili Hasan Subaşı, şehit polis memurunun yakınları ve bir çok vatandaş katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz