İstanbul’un Sultangazi ilçesi İsmetpaşa Mahallesi Ordu Caddesi üzerinde meydana gelen olayda bir marketi birlikte işleten Suriye uyruklu iki kardeş arasında henüz belirlenmeyen nedenden dolayı kavga çıktı. Markete gelen Suriye uyruklu iki kişi market sahibi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa bir sürede kavgaya dönüşmesi üzerine çevredeki vatandaşların ayırması sonucu iki kişi marketten ayrıldılar. Aradan yarım saat geçtikten sonra markete geri dönen iki kişi market sahibi ile tekrar tartışıp kavga etmeye başladılar. Caddeye taşan kavga esnasında markete gelen şüphelilerden birisi yanında getirdiği bıçakla market sahibi kardeşlerden birini yaraladıktan sonra olay yerine geldiği diğer arkadaşını bırakarak kaçtı. Bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren kişi tekrar markete dönerek diğer market sahibi kardeşi belinden bıçaklayarak tekrar kayıplara karıştı.

Market sahibi Suriye uyruklu iki kardeş çevredeki vatandaşların yardımıyla olay yerinin yakınında bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. İlk müdahaleleri burada yapılan kardeşler daha sonra Burada Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan kardeşlerden birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. 

Olay sonrası bir çok sağlık ve polis ekibi olay yerine geldi. Polis ekipleri iki kardeşi bıçaklayarak kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışmalara başladığı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz