İstanbul’un Avcılar ilçesi Marmara Caddesi’nde meydana gelen olayda iddialara göre bir genç söz yüzüğünü iade etmek için kız arkadaşı ile buluşmak için sözleşti. Genç kız sözlüsünden söz yüzüğünü almak yerine buluşma yerine annesini ve birkaç arkadaşını yolladı. Buluşma yerinde genç kızın annesi ve arkadaşları ile sözlü genç arasında tartışma yaşanmaya başlandı. Tartışmanın büyümemesi için genç adamın arkadaşı eliyle iterek vurması üzerine ikili arasında çıkan kavgaya genç kızın annesi ve arkadaşları da karışması sonucu cadde üzerinde yaşanan arbede sonrasında genç adam ve arkadaşı karşı grup tarafından yüz ve kollarına darbe almaları üzerine durumu polise haber verdiler. Olayın genç adamın annesi ve ailesinin duyması üzerine olay yerine diğer akrabalar akın ettiler. Polislerin yanında iki aile bireyleri arasında kavganın devam ederken oğlunun söz yüzüğünü vermek isterken saldırıya uğramasını hazmedemeyen gencin annesini sakinleştirmek için yoğun çaba yaşandı.

Kız tarafından kişiler tarafından yüzüne darbe alan genç ve arkadaşı genç kızdan şikayetçi olmamasına rağmen kendilerine saldırdıklarını iddia ettikleri genç kızın annesinden şikayetçi oldular. Şikayetçi olunan genç kızın annesi bir kişinin boğazını sıktığını kabul ederken ona kendisinin vurmadığını ifade ederek ‘seni kadın halimle bu hale getirmişsem bana helal olsun’ diye bağırdı.

Marmara Caddesi’nde yaşanan tartışmayı koronavirüs tehdidine rağmen çok sayıda kişi kavgayı sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak izlemesi üzerine polis vatandaşlara uyarılarda bulunurken her iki tarafın birbirinden şikayetçi olmaları üzerine iki ayrı polis ekibi tarafından Avcılar Polis Merkezi’ne götürüldüler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz