Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bir şüpheli av tüfeği ile sokak köpeklerini vurması üzerine hayvanseverler ayaklanarak yetkililere şüphelinin ismini vermelerine rağmen şüpheli hakkında kanıt olmaması üzerine işlem yapılmaması üzerine bazı hayvanseverler yaralı hayvanları gördükten sonra adeta çıldırdılar.

Tüfekle vurulan bazı köpeklerin hayatını kaybettiği öğrenilirken bazı sokak köpeklerinin ise tedavisine devam edildiğini söyleyen Elif Dağdeviren kendisine ait sosyal medya hesabından “ Bu postta birden fazla fotoğraf var. Hayvanseverlerin değil hiç kimsenin midesini kaldırabileceği fotoğraflar değil. Sizi bunları yapan cani ile tanıştırmak istiyorum. Bu eli silahlı caninin ilk kurbanının çekilmiş röntgeni. O fotoğrafta gördüğünüz tüm noktalar bu sokak köpeğinin vücudundan çıkan saçmalar. Bu cani ruhlu adam kurbanını sokak köpeklerinden seçiyor çünkü bu hayvanları kimse aramaz sormaz diye. Hafta sonu saldırmasının tek sebebi de saldırdığı hayvanlara kimse müdahale etmesin, kimse o hayvanları o halde bulmasın” diyerek yazdı.

Paylaşımına devam eden Elif Dağdeviren “Bu caninin adı Aytekin, Adını savcılık ve jandarma biliyor ama elde delil olmadığı ve sahipsiz hayvanlar olduğu için yetkililerin eli kolu bağlı. Bu şahıs adı üstünde tam bir psikopat. Yaralı hayvanları tedavi ettiren herkes bu cani cezasını çeksin diye ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Bu caniyi gören ve tanıyan varsa dilarakarabay ve ayvacikcanlari instagram hesaplarına mesaj atsın. İhbar edene elbette ödül vereceğiz, ama en büyük ödül bir çok canın hayatını kurtarmak olacaktır” diyerek paylaşımını bitirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz