150 seneden fazlalık köklü geçmişinden dolayı müşterilerine hizmet vermeye devam eden Generali Sigorta, Muğla iliyle alakalı sigortacılık haritasını da açıklamış oldu. Generali Sigorta şirketinin açıklamış olduğu verilerine bakılırsa Muğla ilinde sigorta hizmeti almış olanların %63’lük kısmı 35 ila 60 yaş aralığında bulunan bireylerden oluşmaktayken, genel yaş ortalaması da 51 şeklinde bütün istatistiklere yansımış oldu. Muğla ilinde yaşamını sürdürenlerin en fazla tercih etmiş olduğu sigortacılık ürünleriyle beraber hizmetleri de sırasıyla mecburi deprem sigortası (DASK)’nın yanı sıra kasko sigortası ile birlikte konut sigortası olmuş durumda.

Generali üzerinde yer alan verilerine bakılırsa, Muğla ilinde yer alanların en fazla tercih etmiş olduğu sigortacılık ürünleriyle beraber hizmeti, %42’lik bir oranla mecburi deprem sigortası (DASK), ikinci sıra içerisinde %28’le kasko sigortası, üçüncü sıra içerisinde de %8’lik bir oranla konut sigortası yer almış oldu.

Muğla ilinde olanların çağrı merkezi, web sitesinin yanı sıra acente kanalının üstünden sigortacılık ürünlerini alma yüzdelerine göz atıldığı zaman, %35’lik kısmı kadın ve %65’lik kısımda erkek dağılımı istatistiklere yansımış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz