İstanbul Gaziosmanpaşa’da ilçesinde meydana gelen olayda Ayşegül G. ve İsmail G. imam nikahlı olarak birliktelik yaşarlarken aralarında sorunlar yaşamaya başladıklarında anlaşarak yollarını ayırmaya karar verdiler. Alınan karar sonrasında İsmail G. tarafından darp edilen Ayşegül G.’nin şikayeti üzerine İsmail G. tarafından 3 ay uzaklaştırma kararı alındı.

İsmail G. bir çocuk annesi Ayşegül G.’nin peşini bırakmayarak sokak ortasında kaçırarak Karlıktepe mezarlığına götürerek iddialara göre eski imam nikahlı karısının üzerine alkol dökerek genç kadına kendi elleriyle mezar kazdırmaya başladı. Ağlayarak mezarlığı bir müddet kazan Ayşgül G., sabaha kadar süren darp ve tehdit sırasında birkaç kez bayıldı.

Sabah saatlerinde kendisine gelen genç kadını bir otele götüren İsmail G. bu otelde genç kadına işkence ettikten sonra soydu ve cinsel saldırıda bulundu. Uğradığı işkence ve tecavüz sonrasında Ayşegül G., “Şikâyetçi olmayacağım. Sadece gidip kızımı görmek istiyorum” diyerek kurtulmayı başardı. Bunun üzerine İsmail G., dehşet dolu anlar yaşattığı talihsiz kadını 3 gün sonra ikametine bıraktı.

İsmail G.’nin kendisini serbest bırakmasının ardından polis merkezine giden Ayşegül G. burada İsmail G. hakkında şikayetçi oldu. Şikayet sonrası gözaltına alınan İsmail G. ise verdiği ilk ifadesinde Ayşegül G.’nin isteğiyle mezarlığa gidip alkol aldıklarını ve iftiraya maruz kaldığını iddia etti. Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’ne sevk edilen şüpheli İsmail G., tutuklanarak demir parmaklıkların ardına konuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz