Antalya’da, meydana gelen olayda doktor Yusuf Onur Bozkurt’un diyetisyen eşi Gamze Kaçar Bozkurt’u tabancayla vurup öldürdükten sonra intihar etmesinin yankıları sürüyor. Gamze Kaçar Bozkurt’un cenazesi dün toprağa verilirken olay sonrası polis ekipleri tarafından evde yapılan aramada doktora ait biri ruhsat tarihi geçmiş iki silahtan olayda 7.65 mm’lik tabancanın kullanıldığını belirledi. 4 ay önce çiftin boşama aşamasına geldikleri öğrenilirken kocasını terk ederek Antalya’ya gelen Gamze Kaçar Bozkurt’un bir ay sonra da eşi Yusuf Onur Kaan Bozkurt’un Antalya’ya taşındığı ve çiftin yeni barıştıkları öğrenildi.

Çiftin yakın arkadaşları yaptıkları açıklamalarda “Karı-koca arasında devamlı olarak kıskançlık yüzünden tartışma yaşandığı belirterek çiftin İzmir’de yaşarken aynı dairede doktorun kadın doğum hastalıkları üzerine özel bir muayenehanesi bulunduğunu, Gamze’nin de aynı dairede diyetisyen olarak muayenehane kullandığını belirtildi.

Yusuf Onur Bozkurt’un eşi Gamze’ye gelen danışmanlardan kıskandığı ve bu süreç içerisinde birkaç kez eşine psikolojik ve fiziki şiddet uyguladığı öğrenilirken Yusuf Onur Bozkurt’un intihara kalkıştığı ve eşi Gamze’nin uzun uğraşları sonrasında intihardan vazgeçtikten sonra kısa bir süre tedavi gördüğü belirlenirken Gamze’nin sadece sırf eşi kıskanmasın diyerek giyim tarzını dahi değiştirdiği öğrenildi.

Gamze Kaçar Bozkurt’un babası yaptığı açıklamada “Kızım eşinden boşanacaktı. Araya girenler olunca vazgeçti. Daha sonra damadım intihara teşebbüs edince kızın onu ikna ederek intihardan vazgeçirdi. Meğer kızım kendi celladını kurtarmış. Damadım kızım uyurken başına iki el ateş ettikten sonra kendisi de intihar etmiş” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz