Geçtiğimiz günlerde Muğla’nın Milas ilçesinde meydana gelen olayda bir markete alışveriş için Kürşat Z. adlı zanlı yarı çıplak olarak geldiği bir markette alışverişini tamamladıktan sonra sigara ve iki bir isterken market sahibi Elif Gültekin’e “akşam ne yapıyorsun” diyerek sözlü tacizde bulunmuş ardından tekme tokat dövmüştü.

Market sahibi Elif Gültekin uğradığı darp sonrasında kulağının arkasına 5 dikiş atılmış ve polis ekipleri tarafından zanlı Kürşat Z. Gözaltına alındıktan sonra ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmasının ardından olayın sosyal medyada büyük yankı uyandırması üzerine Elif Gültekin’in ifadesine yeniden başvurulmuş ve alınan ifadesi sonrasında ,zanlı Kürşat Z. hakkında ise yeniden yakalama kararı çıkarıldı.

Zanlı Kürşat Z.’nin yakalanması için Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu çalışma sonucunda Kürşat Z.’nin Milas’tan ayrılarak Adana’ya gittiği tespit edilirken Milas Emniyet Müdürlüğü, Adana Emniyeti ile irtibata geçerek zanlı Kürşat Z. Konya – Adana seferi yapan bir otobüste olduğunu bildirdi.

Adana Emniyet Müdürlüğü durumu Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirerek zanlı Kürşat Z.’nin yakalanması için bir araştırma ekibi kurarak Kürşat Z.’nin bulunduğu tespit edilen otobüsü uygulama noktasında durdurup arama yaptı. Ekipler tarafından otobüs içinde yapılan aramada yolculuk ederken bulunarak otobüsten indirilerek gözaltına alındı.

Zanlı Kürşat Z. polis ekipleri tarafından götürüldüğü hastanede  sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edilirken çıkarıldığı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkartılan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz