Osmaniye’de, meydana gelen olayda İsmail Kaya adındaki hayvancılıkla uğraşan baba 23 yaşındaki kızı Tuğba Kaya’yı cin zannederek tabanca ile vurup öldürdü.

KIZINI CİN GİBİ GÖRMÜŞ

Osmaniye’de meydana gelen olayda İsmail Kaya evlerinin yakınlarında bulunan tarlalarında gezerken çamurlaşmış tarlaya saplandı. Daha sonra tarladan çıkarak eve gelen İsmail Kaya’ya yakınları üzerindeki çamurun nedenini sorduklarında. “Tarlada cin var, şimdi o cini vuracağım” diyerek evde bulunan tabancasını alarak tarlaya tekrar geri döndü.

RASTGELE ATEŞ ETTİKTEN SONRA

İsmail Kaya tarlaya geri döndükten sonra rastgele 15 el ateş ettikten sonra tekrar evine dönerek silahını doldurduktan sonra evden çıktığı esnada kızını karşısında görünce tabancasını çıkararak kızının başına ateş ettikten sonra olay yerinden hızla uzaklaştı.

POLİSE GİDEREK KENDİ TESLİM OLDU

Yaşanan olaylardan sonra İsmail Kaya polise gidip “Ben buraya teslim olmaya geldim. Ben birisini öldürdüm. Ama o öldürdüğüm kişi bir cindi insan kılığına girmiş” diyerek teslim oldu. Polise giderek kendiliğinden teslim olan İsmail Kaya gözaltına alındıktan sonra sorgusunun ardından kendisine ailesi ile telefonla görüşmesine izin verildi.

 KIZIMI VURMADIM, VURDUĞUM BİR CİN

İsmail Kaya bir yakını ile yaptığı telefon görüşmesinde kendi kızını vurduğu ve kızının öldüğü söylendi. Duydukları karşısında gözyaşlarına boğulan baba Kaya “Ben kızımı değil bir adamı vurdum” diyerek kızını öldürdüğünü kabul etmedi.

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen İsmail Kaya çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz