Ankara’nın Çankaya ilçesinde meydana gelen olayda sürücüsü tespit edilemeyen olayda  06 D 0385 plakalı lüks otomobilin sürücüsü seyir halinde iken plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen hafif ticari aracın sürücüsü arasında trafikte seyir halindeyken bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı.

Tartışmanın büyümesi üzerine 06 D 0385 plaka sayılı aracın kadın sürücüsü otomobiliyle hafif ticari aracın önüne geçerek bu aracın önünü keserek durdurdu.

TEHDİTLER SAVURDU

Sinirli bir şekilde aracından inen kadın sürücü ile diğer sürücü arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede küfür ve hakaretler havada uçuşmaya başladığı esnada kadın sürücü karşısındaki hafif ticari araç sürücüsüne “Bana ‘senin gibileri çok gördük’ diyor, ben kimim biliyor musun? Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm. Seni bu gece evinden aldırmazsam.” diyerek ardı ardına tehditler savurdu.

Yaşanan olaya tanık olan çevredeki vatandaşların araya girerek sakinleştirmeye çalıştığı kadın sürücü, daha sonra aracına binerek uzaklaşırken hafif ticari araç sürücüsü de olay yerinden uzaklaştı

KARS VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI

İki araç sürücüsü arasında yaşanan tartışma ve tehditler olayı görüntüleyen bazı vatandaşlar tarafından sosyal medyada paylaşılması üzerine bir çok sosyal medya kullanıcısı kendisini Kars Valisi Özel Kalem Müdürü olarak gösteren kadına tepkiler gösterirken, konunun sosyal medyada viral olmasının ardından Kars Valiliği de konuyla ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

VALİLİĞİMİZ ÇALIŞANI DEĞİL

Kars Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada “Paylaşılan videoda kendisini Kars Valisi Özel Kalem Müdürü olarak tanıtan şahıs, valiliğimiz özel kalem müdürü olmadığı gibi valiliğimizle de herhangi bir ilgisi-bağlantısı bulunmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadeleri kullanıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz