Adana Merkez Seyhan ilçesinde meydana gelen olayda V.K 7 yıl önce astım hastası Nurten Kurtuluş. ile evlendi.

İddialara göre Nurten Kurtuluş eşinin uyuşturucu kullanmasından dolayı tartıştığı eşinden kızı Aysel’i de alarak annesi Necla Çatalkafa’nın evine döndü. Nurten Kurtuluş annesinin evinde yaşarken 3 yıl önce balkonda bir anda kriz geçirerek yere düşmesi sonucu kaldırıldığı hastanede yapılan tetkiklerde kanında aşırı dozda uyuşturucu tespit edilen Nurten Kurtuluş’un boynundan aşağısı felç kaldı.

Anne Necla Çatalkafa evde tek başına kızına ve 6 yaşındaki torununa bakarken damadı V.K.’nin kızına astım ilacı diye uyuşturucu verdiğine şahit olduğunu iddia etti. Acılı anne kızının evlenene kadar astım dışında hiçbir sağlık problemi olmadığını belirterek hale hırsızlık suçundan cezaevinde yatmakta olan damadı V.K.’den şikayetçi olduğunu söyledi.

Acılı anne Çatalkaya “Kızım 3 yıl önce hava sıcak olduğu için balkonda uyumak isteyince balkonda yere yatak serdim. Elimdeki meyveyi kızıma verdiğimde mevye anında yere düştü ardından kızımın elini tuttuğumda eli de düşünce kızımı hastaneye kaldırdım. Muayene eden doktorlar “Altın Vuruş” dediler. Kızım astım hastası olduğu için hayatı boyunca sigara dahi içmemişti. Sonra damadımın kızıma uyuşturucu verdiğini hatırladım. Daha önce de bir kez kızımı ziyarete gittiğinde kocasının kızıma bir şeyler verdiğini gördüm ama gördüğüm astım ilacına benzemiyordu. Kızımın el ve ayaklarından ameliyat olması lazım. Eşim de kolon kanseri ona da ben bakıyorum. Yardımseverlerden bu konuda bizlere yardımcı olmasını istiyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz