Adana’da Yüreğir Devlet Hastanesi’nde tedavi gören yakınlarına refakat eden 2 kişinin cep telefonu ve içinde 120 lira para ve kredi kartının bulunduğu çantanın çalınması üzerine yapılan şikayet üzerine Adana İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri hastaneye gelerek hırsızların yakalanması için çalışmalara başladı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri hastanenin güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek hırsızlıkları kolu sargılı bir kişinin yaptığını belirleyerek ve kişinin bilgilerine ulaşarak Ali Ç. ile birlikte hırsızlık olayını gerçekleştiren arkadaşları İsmail T.  ve Muhammet Burak Ç.  yapılan çalışmayla yakalandı.

Hırsızlık sonrası çaldığı kredi kartının temassız özelliğini kullanan Ali Ç.’nin marketlerden alışveriş yaptığı tespit edilirken alışveriş yaptığı marketlerdeki güvenlik kamera kayıtlarına ulaşıldı.

Gözaltına alınan 3 şüpheli sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Polisler eşliğinde adliyeye gelen İsmail T, görüntü alan gazetecilere “Ben bir şey yapmadım. Gördüğünüz üzere birazdan adliyeden de tahliye olacağım. Adalet yerini bulacak.” diyerek kendisini savunmasına rağmen yakalanan şüpheliler çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildikleri bilgisine ulaşıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz