İstanbul’un Sultangazi ilçesi İsmet Paşa Mahallesi’nde geçtiğimiz Perşembe günü saat 16.00 sularında meydana gelen olayda bir kişi ile aralarında alacak-verecek meselesi yüzünden anlaşmazlık bulunduğu öne sürülen grup, konuşmak için iki araçla geldi. Taraflar arasında konuşma bir anda tartışmaya dönmesi üzerine alacaklı olduğu iddia ettikleri kişiyi minibüse bindirerek konuşurlarken şahsın inmek için hamle yapması ve çevredeki vatandaşların tepkisi üzerine herkesin gözleri önünde kaçırırken arkada bıraktıkları 2 arkadaşlarını mahalle sakinleri ve kaçırılan kişinin yakınları feci şekilde dövdüler. O anlar cep telefonu kameralarına yansırken sosyal medyada paylaşıldı.

Minibüse bindirilerek kaçırılan kişi olayın yaşandığı yerin yaklaşık200 metre ilerisinde bulunan Arnavutköy Sultangazi bağlantı yolunda bulundu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.  Kaçırılan kişi polis merkezinde verdiği ifadesinde kendisini kaçıran kişilerin alacak verecek meselesi yüzünden kendisini kaçırdıklarını, kendisini darp edenlerden ikisini tanıdığını, diğerlerini ise tanımadığını belirterek kendisini kaçıran ve darp eden kişilerden şikayetçi oldu.

Çevrede bulunan vatandaşlar tarafından cep telefonları ile kaydedilen görüntülerde 8 kişilik bir grubun minibüsle alacaklısı oldukları kişiyi minibüse bindirmeleri, inmek isterken engellenerek kaçırılması ve arkalarında bıraktıkları iki arkadaşlarının mahalle sakinleri ve kaçırılan kişinin yakınları tarafından feci şekilde sövülme görüntüleri yer alırken polis olayla ilgili kişilerin yakalanması için çalışmalara başladığı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz