Gaziemir Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Halil Arda, Tarımsal Kalkınma Zirvesi esnasında, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı olarak görev yapan Kemal Kılıçdaroğlu’na sosyal projelerini anlatmış oldu.

Gaziemir Belediyesi yaşama geçirmiş olduğu özel sosyal projeleri ile birlikte, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) düzenlemiş olduğu Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde yer almış oldu. Belediyenin standı içerisinde, Belediye Başkanı olarak görev yapan Halil Arda’nın yaşama geçirmiş olduğu tüm sosyal projeler de tanıtılmış oldu.

Gaziemir Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Halil Arda, belediyenin standına ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı olarak görev yapan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Ekrem İmamoğlu’na da projelerini anlatmış oldu. Başkan Arda, Kılıçdaroğlu ile birlikte İmamoğlu’na yaşama geçirmiş olduğu Porta Gaziemir’in yanı sıra Sosyal Market projeleri ile birlikte ekonomik açıdan dezavantajlı durumda bulunan yurttaşlara destek vermek, kadın istihdamına katkı sağlamak maksadıyla Gaziemir Gönüllü Kadınlar Derneği ve de Gaziemir Üretici Kadınlar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’yle beraber yürütülmekte olan çalışmaları açıkçai fade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz