Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde meydana gelen olayda bir kargo şirketinde çalışan evli ve 2 çocuk babası Erkan T., maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırarak güzel ve çirkin ayrımı yaptıktan sonra anlaştığı kişilere 250-500 lirası ücretler ödeyerek, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdı.

Bu anları cep telefonu ile kaydeden Erkan T. sosyal medyadan aynı teklifte bulunduğu kadınlara çekmiş olduğu görüntüleri yollayarak iş teklifinde bulunurken, aynı teklifi sosyal medyadan tanıştığı N.K. adlı kadına yaptı. N.K adlı kadın kendisine yapılan bu teklif sonrasında savcılığa suç duyurusunda bulunması üzerine Erkan T. hakkında ‘müstehcenlik’ ve ‘cinsel taciz’ suçundan soruşturma başlatıldı.

Dosya kapsamında gözaltına alınan Erkan T., falakaya yatırılan kadınların şikayetçi olmaması üzerine savcılık tarafından takipsizlik kararı verilerek serbest kaldı.

Erkan T.’nin eşi H.T polis merkezinde verdiği ifadesinde eşi ile 10 yıllık evli olduklarını ve bu evliliklerinden iki çocuklarının bulunduğunu belirterek sosyal medyada paylaşılan görüntülerden birisinin kendisine ait olduğunu belirtirken falakaya evdeki huzurun bozulmaması adına yattığını belirtti.

İfadesinin devamında ise H.T. görüntülerdeki diğer kadınları hiç tanımadığını ve o görüntülerin evinde çekildiğinden haberi olmadığını belirterek eşi Erkan T.’den şikayetçi olmadığını söyledi.

Görüntülerin ortaya çıkmasının üzerinden 6 gün geçmesine rağmen ayaklarına kelepçe ve eşarp bağlanıp falakaya yatırılan kadınların bugüne kadar polis merkezine başvurmadığı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz