Mersin’in Toroslar ilçesinde meydana gelen olayda hakkında ‘gasp, hırsızlık, aile içi şiddet, yaralama, tehdit, ve cinayete teşebbüs’ suçlarından emniyette kaydı bulunan Hakan G., şiddetli geçimsizlik yüzünden kendisinden boşanmak isteyen eşi Emel G.’yi tornavidayla 11 yerinden yaralayarak kaçtı

Eşi tarafından 11 tornavida yarası alan kadın yaralı olarak hastaneye kaldırılırken olay sonrası kaçan Hakan G. ise sosyal medya hesabından eşine ölüm tehditleri savurdu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında eşine ithafen “Layığını buldun Emel” diyerek tehditlerine devam eden Hakan G., “Sen kendini torbacıların dümbüklerin sermayesi yaptın. Seni bunların elinden kurtarmak için 5 yıl uğraş verdim Bunlar yetmemiş gibi bir de seni aslanlar gibi nikahıma alıp çocuğuna babalık yaparak ona da sahip çıktım. Burada yıllardır esnaflık yaptım ama sen beni burada rezil ettin devamlı olarak. Senin yüzünden Toroslar ilçesine girecek yüzüm kalmadı. Size çöplerden topladıklarımla rızık getirdim. Buradan kazandığım para ile sana ve ailene baktım. Ailene üzülüyorum. Onlar şerefleri ile yaşıyor. Keşke onlar kadar şerefli olabilseydin. Sence ben bu yaptıklarını yanına bırakır mıyım?  Şimdi elimde tornavida vardı onunla birkaç yerini deştim ama bir dahakine ant olsun ki seni kurşuna dizeceğim Emel” ifadelerini kullandı.

Polis ekipleri eşini yaraladıktan sonra kaçan zanlının yakalanması için çalışmalara başlarken Hasan G. Mersin’in Akdeniz ilçesinde bir parkta yatarken polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Emniyette verdiği ifadesi adliyeye sevk edilen Hasan G. “Ben onlar için yeri geldi hurda çaldım. Bu yüzden cezaevine düştüm. Ben hapiste kahrolurken o uyuşturucu kullanıp fuhuş yaparak zevk içinde yaşıyordu” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz