Yapılan bir ihbarı değerlendiren Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonla 29 kadını fuhşa sürükleyen şebeke çökertilmiş, Operasyon kapsamında 8 şüpheli yakalanmıştı. Çete lideri Osman K. tarafından tecavüze uğrayan N.F. yaşadığı korku dolu anları anlattı.

N.F. verdiği ifadesinde “Ankara’da yaşayan kızını yalnız bırakmamak için geldikten sonra iş ararken Osman K. ile tanıştım. Ekonomik olarak çok zor durumdaydım. Kızımın da ekonomik sıkıntıları vardı. Osman K. bana sana ev açarım ama kazandığın paranın yarısını alırım” dediğinde mecburiyetten kabul ettim. Ayrıca yakalandığımızda adımı verirseniz sizi öldürürüm diyerek tehdit ediyordu. Ahlak polisi tarafından birkaç kez yakalandığımız halde korkumuzdan Osman K.’nın adını vermedik. Kazandığımız paranın yarısını da alıyordu. Sadece ben değil tüm kadınlar baskınlar sonrasında yaşadığımız ölüm korkusu yüzünden adını vermedi.” dedi

İfadesinin devamında N.F “ Bana o derece ağır hakaretlerde bulunuyordu ki kabul etmem mümkün değildi. Yaşadıklarımı kabul edemediğim için ayrılmak istediğimi söylediğimde Osman K.  bana ‘Evinin adresini her şeyini biliyorum. Gider önce kızını öldürürüm sonra da gelip seni öldürürüm’ dedi. Sonra da bana kendi ofisinin arkasındaki odaya gitmemi söyledi. O odaya gittiğimde arkamdan gelip bana tecavüz etti. Korkudan sesimi dahi çıkaramadım” dediği öğrenildi.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Osman K., Osman D. Muzaffer B. ve Erkan D. tutuklanırken E.K., E.G., S.B. ve Y.B. serbest kaldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz