Türkiye Okçuluk Federasyonu aracılığıyla düzenlenmiş olan 2021 Ulusal Egemenlik Kupası (TSP-2) yarışması sona ermiş durumda. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin okçuluk takımı söz konusu bu yarışma esnasında toplamda 12 tane madalya kazanmış oldu.

Türkiye Okçuluk Federasyonu aracılığıyla Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2 yarışması gerçekleştirilmiş oldu. Söz konusu bu yarışmaya Türkiye’nin tamamında 76 tane kulüp içerisinden 319 tane sporcu katılım gerçekleştirdi.

Pek çok değişik kategori içerisinde düzenlenmiş olan 2021 Ulusal Egemenlik Kupası okçuluk yarışması esnasında Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin okçuluk takımı çok önemli bir başarı elde etmiş oldu. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin okçuluk takımı bünyesi üzerinde yarışmaya katılmış olan sporcular çok daha değişik branşlarda 12 tane madalya kazanmış oldu.

Ejder Sözen’in antrenörlünü üstlenmiş olduğu Büyükşehir Belediyesi’nin Okçuluk takımı içerisinde yer almakta bulunan Hazal Burun, yıldızlar kategorisi içerisinde bronz madalya kazanmış durumdayken Songül Lök, büyükler kategorisinde gümüş madalya, gençler kategorisinde bronz madalya, Emircan Haney büyükler kategorisinde altın madalya, gençler kategorisinde bronz madalya kazanmış oldu. Sevda Yaka ile birlikte Hazal Burun ve de Songül Lök’ten meydana gelen genç kız takımı gümüş madalya kazanmış durumdayken Emircan ile birlikte Songül’den meydana gelen karışık takım gençler kategorisinde altın madalya, büyükler kategorisinde bronz madalya kazanmış oldular. Yarışma esnasında Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde yer alan okçuluk takımı toplam olarak 12 tane madalya kazanmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz