Türk Kızılay’ının Buca Şubesi, yeni hazırlamış olduğu projelerinden ‘‘İyilik Köprüsü Projesi’’nin kapsamında ilk ziyaretle beraber yardımları Mardin ilinin Midyat ilçesi ile birlikte Nusaybin ilçeleri içerisinde gerçekleştirmiş oldu.

Buca Kızılay’dan gelen ekip, Nusaybin Kaymakamı olarak görev yapan Ercan Kayabaşı’nı ziyaret etmiş oldu. Buca Kızılay yönetiminin yanı sıra gönüllülerinden meydana gelen heyet, yardıma ihtiyacı bulunan vatandaşlar için gıda kartının yanı sıra çocuklara oyuncak dağıtımları gerçekleştirdi.

Türk Kızılay’ının Buca Şubesi Başkanı olarak görev yapan Kamuran Temel ise yeni kurulmuş olan bir şube olarak bu söz konusu iyilik hareketinde üstlerine düşeni çok fazla yapma gayreti içinde olduklarını ve ‘İyilik Köprüsü Projesi’nin dahilinde Türk Kızılayı Buca Şubesi Başkanlığı şeklinde çıkmış bulunulan ilk durak olan Mardin kentimizde kendilerini ağırlayan Nusaybin Kaymakamı Ercan Kayabaşı’na, Türk Kızılay Nusaybin Şubesi Başkanı İlameddin Ay ve değerli bir durumdaki yönetimlerine, Türk Kızılay Midyat Şubesi Başkanı olarak görev yapan Murat Aykat’a, değerli Mardinli esnaflarıyla beraber vatandaşlarımıza teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz