Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında sürücü eden Mehmet Beşir A.’nın kullandığı otomobil ile Antalya-Manavgat D-400 karayolunda, Antalya istikametinden Manavgat istikametine seyir halinde iken Side istikametinden Çakalderesi istikametine gitmekte olan Hüseyin B.’nin kullandığı ticari araç çarpıştı.

Kaza sonrasında her iki araçta büyük bir hasar meydana gelirken şans eseri kazada kimsenin burnu dahi kanamadı.

Kaza sonrasında Mehmet Beşir A.’nın kullandığı otomobilde bulunan kişiler araçtan inerek diğer aracın sürücüsü Hüseyin B.’ye saldırdı.

Yaşanan kavga esnasında E.D. ve S.D. adlı karı koca olay yerine gelen basın mensuplarına da tehditler savurarak çekim yapmamaları konusunda uyarılar ve tehditlerde bulunurken E.D. adlı kadın “Şu kameramana söyle çekmesin. Bak bu çocuğu öldürürüm. Kendimi öldürürüm.“ diyerek tehdit ederek eline ne geçtiyse gazetecilerin üzerine atarken hakaretlerine devam ettiler.

Kaza sonrasında E.D adlı kadın karşı aracın kırmızı ışıkta geçmesi yüzünden kazanın meydana geldiğini iddia ederek kazada kendilerinin bir kusuru olmadıklarını ve aracı yaptıracak paralarının olmadığını belirterek, güvenlik güçlerini ve basın mensuplarını çocuğu yere atmakla tehdit etti.

Olay yerine gelen trafik ve jandarma ekipleri tarafından E.D.ve S.D. çifti uzun süre sakinleştirilemeyince jandarma ekipleri tarafından araçlarına alındılar. Olay yerine gelen sağlık ekiplerine herhangi bir yaralarının olmadığını söyleyen E.D. yaşanan olaylar esnasında yaralandığını iddia ederek ambulansa binerken E.D. ile birlikte oğlu olduğunu söylediği 10 yaşındaki erkek çocuk da ambulansa alınarak hastaneye götürüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz