Geçtiğimiz günlerde Antalya’nın Manavgat ilçesi Aşağı Pazarcı Mahallesi’nde E.Ş adındaki bir şahıs nikahsız yaşadığı R.A.Ç’nin hakkında uzaklaştırma kararı çıkarmış olmasına rağmen çocuğunu görmek için R.A.Ç.’nin evine giderek, R.A.Ç. adlı kadını evimin önünde darp ettikten sonra kucağında 4 aylık bebeğini alarak olay yerinden uzaklaşırken vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilmişti. Polis ekipleri E.Ş. adındaki şahıstan bebeği kendilerine vermesini söylemesi üzerine E.Ş. “Siz ne konuşuyorsunu, bu bebeği bana doğratmayın” diyerek elindeki bıçağı a aylık bebeğinin boğazına dayaması üzerine polis ekipleri tarafından E.Ş. adlı kişinin bacaklarına 2 el ateş ederek E.Ş adlı kişinin elinden bebeğini almışlardı.

Yaşayan olayda 4 aylık bebek zarar görmezken polsi ekipleri tarafından bebeği annesine teslim edilirken hakkında bir çok sabıka kaydı bulunan E.Ş. hastaneye götürülerek burada yapılan tedavisinin ardından polis merkezine getirildi.

Polis merkezinde ifadesi alındıktan sonra işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen E.Ş. burada savcılık tarafından alınan ifadesinde R.A.Ç.’nin kendisine çocuğunu göstermediğini, hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığını ve bu yüzden bacağında elektronik kelepçe bulunduğunu, olay günü de çocuğunu görmek için R.A.Ç.’nin evine gittiğinde çocuğunu kendisine vermemesi üzerine kendisini kaybederek böyle bir olaya neden olduğunu ve pişman olduğunu” ifade etti.

Savcılık tarafından ifadesi alınan E.Ş. daha sonra adli denetim şartı ile serbest bırakıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz