Mardin’de meydana gelen olayda 1 yıl evli kalan Hatice Buse G., eşi Necdet K.’dan ayrılmak istemesi üzerine Necdet K. eşinin bu isteğine şiddetle karşı çıkarak kendisini ölümle tehdit etti.

Buse G. eşi hakkında 2 aylık uzaklaştırma kararı aldırdıktan sonra Adana’da eşinden saklanarak yaşamaya başlarken eski eşinin sosyal medya üzerinden adına sayfalar açarak tehdit mesajları atan eski eşinin ceza almasını istiyor.

Buse G. eski eşi ile bir arkadaş ortamında tanıştıklarını ifade ederek “Ciddi ve mutlu bir ilişki için kendisiyle evlendim. Ama kısa bir süre sonra bana yalanlar söylemeye başlayınca kendisinden ayrılmak istediğimi söyleyince beni darp edip şiddet uyguladı. Beni evden çıkartmıyor elimdeki telefonuma el koyuyordu. Hakkında şikayetçi olup uzaklaştırma kararı aldım. Bu karar sonrasında beni tehdit etmesi üzerine korkarak şikayetimi geri aldım. Ama uzaklaştırma kararını devam ettirdim.

Adana’ya kaçmama rağmen benim adıma sosyal medyada hesaplar açıyor ve numaram paylaşıyor. Bana ve aileme hakaretler etmeye devam ediyor. Şu an Adana’da olduğumu biliyor. Sadece beni değil arkadaşlarımı da tehdit ediyor. Dönersem de beni öldüreceğini biliyorum. Ben bu adamın benden uzaklaşmasını, cezaevine girmesini istiyorum. Artık kafam rahat bir şekilde yolda yürümek istiyorum. Hiçbir arkadaşımla konuşamıyorum onları da tehdit ediyor. Herkes benden uzaklaşıyor bu yüzden.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz