İstanbul’un Sarıyer ilçesinde meydana gelen olayda 16 yaşındaki Y.A. adlı genç kız arkadaşı E.T. ve E.T.’nin eski erkek arkadaşı ile birlikte Kemal M.’nin ikametgahına giderek burada birlikte alkol aldılar. E.T. ve eski erkek arkadaşı Y.A. adlı 16 yaşındaki kızın olduğu odadan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Kemal M.’nin Y.A. adlı genç kızın kıyafetlerini çıkardığını ve kendisinin de soyunmak üzere olduğu esnada odaya giren E.T. arkadaşına tacizde bulunacağını düşünerek engel olmaya çalışırken erkek arkadaşı Y.A.’nın kıyafetlerini giydirerek odadan çıkardıkları öğrenildi.

Hazırlanan iddianamede şüpheli Kemal M.’nin mağdur Y.A.’yı alkolün etkisi altında iken cinsel istismarda bulunmak için üstündeki kıyafetleri çıkardığı esnada odalarına giren E.T.’nin müdahalesi sonrasında mağdur kızın kıyafetlerini giydirerek odadan çıkarttıkları bildirilirken Kemal M. hakkındaki suçlamaları kabul etmediği öğrenildi.

İddianamede E.T.’nin alınan ifadesinde “Erkek arkadaşımla başka bir odaya geçtik. Daha sonra mağdurun olduğu odaya geri döndüğümde kıyafetlerinin çıkarılmış olduğunu görünce müdahale etmek istediğimde Kemal M. bana engel olmaya çalıştı. Onu dinlemeyerek Y.A.’yı hemen giyindirip odadan çıktım” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz