Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde meydana gelen olayda Harun S. adınaki şahıs, iki yıldır nikahsız yaşadığı E.Ö’nün 3 yaşındaki oğlu Alperen E.’yi ağladığı için boğarak öldürdü.

Harun S.,boğaraka öldürdüğü Alperen E.’yi evlerinin yakınlarında bulunan bir mezarlığa gömdükten sonra Harun S. yakınlarını arayarak küçük çocuğu öldürdüğünü söyledikten sonra kayıplara karışırken vatandaşların ihbarı sonucu anne E.Ö gözaltına alındı. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen anne E.Ö tutuklanarak cezaevine gönderildi.

3 yaşındaki çocuğu öldürerek kayıplara karışan Harun S.’nin yakalanması için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, polis özel harekat ve Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından oluşturulan özel ekip, Pınarbaşı ilçesinden ayrılmadığını tespit ederek adeta ilçeyi didik didik arayarak saklandığı yerde yakaladılar.

Harun S.’nin yakalanmadan önce yakınlarına teslim olmayacağına dair mesajlar attığı tespit edilirken Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesi halkının Harun S.’ye “Pis Harun” lakabını taktıkları öğrenildi.

Emniyette işlemleri tamamlanan Harun S. adliye sevk edilirken adliyede verdiği ifadesi adeta kan dondurdu. Harun S. adliyede verdiği ifadesinde “ Alperen çok ağlıyordu, susturamayınca boğarak öldürürken annesini o esnada başka bir odaya kilitledi. Alperen’in annesi çocuğunun öldüğünü sabah onu kilitlediğim odadan çıktığında öğrendi. Benden korktuğu için de beni ihbar etmedi” dediği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz