Konya’nın Karatay ilçesinde meydana gelen olayda bir sitede apartman görevlisi olduğu öğrenilen İsmail Kılınçer , eşi Rabia Kılınçer’i  pazara gönderdikten sonra 10 yaşındaki oğlu Hüseyin Kılınçer’i yere yatırıp, bacaklarının arasına alarak, elleriyle boğdu.

Oğlunu boğarak öldürdükten sonra evininin kapısını kilitleyerek dışarı çıkan Kılınçer polisi arayarak ‘Ben birini öldürdüm’ diye ihbarda bulundu.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edilirken bahse konu adrese gelen polis ekipleri, cansız bedeniyle karşılaştığı Hüseyin Kılınçer’in, İsmail Kılınçer’in oğlu olduğunu belirledi.

Hüseyin Kılınçer’in cesedi, otopsi için Konya Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis ekipleri tarafından Ggözaltına alınan İsmail Kılınçer’in emniyette verdiği ifadesinde “Oğlumu 2 haftadır öldürmek için plan yapıyorum. Eşimi oğlumu rahatça öldürmek için pazara gönderdim. Sonra oğlumu karşıma alarak onu neden öldüreceğimi anlattım. Oğluma sarılıp öptüm oğlumda ‘Babacığım, ben de özür dilerim’ diyerek beni öptü. Bacaklarımın arasında boğarak öldürdüm.” dediği öğrenildi.

Geçmişinde birçok günah işlediği için cehennemlik olduğunu ifade eden İsmail Kılınçer “Oğlumda büyüdükçe günah işleyecek ve benim gibi cehennemlik olacaktı. Oğlumun günahkar olmasını istemedim. Onu öldürerek günahsız olarak cennete götürmek istedim.” şeklinde ifadesini tamamladı

Gözaltına alınan baba İsmail K., polisteki ifadesinin ardından adliye sevk edildi. İsmail K., “tasarlayarak ve canavarca hisle eziyet çektirerek kendini savunamayacak durumdaki altsoya karşı” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz